INFORMACE Z KONCERTŮ

Sobota 27.5.2023, 20:00
Klubovna 4ka, Chodov u Karlových Varů
ERELEY (CR), ANNA DEBORA (CR)
Místní kapela Anna Debora si odbyla svoji premiéru a rádi jsme je podpořili. 
Bohužel místní měli asi jiný program a tak lidiček bylo fakt žalostně málo.
Tak snad příště to bude fičák :-)


Čtvrtek 29.9.2022. 20:00
Ponorka, Litvínov

ERELEY, Deathblower a TYSON (Germany)

Tak hned druhý den jsme pokračovali ve stejné sestavě a opět jsme celý večer zahajovali, tentokrát v litvínovské Ponorce, což je velmi pěkný a velmi dobře vybavený klub na severu Čech. Také pan zvukař čaroval a tak celkový sound byl jedním slovem skvělý !!
Bohužel, ani v Litvínově nebylo zdaleka zaplněno a je to škoda, protože Tyson opravdu přivezli kvalitu.


Středa 28.9.2022, 20:00
Modrá Vopice, Praha

ERELEY, Deathblower a TYSON (Germany)

Tentokrát jsme byli součástí krátkého turné německých TYSON z Kielu. Mimochodem opravdu skvělá kapela a tak máme další přátele. Překvapením bylo, že do Modré Vopice moc fans z Prahy cestu nenašlo. Ale hrálo se dobře a zvuk byl velmi dobrý.


Sobota 24.9.2022, 20:00
Na Statku, Znojmo

ERELEY, Jezerel

Tak, jelikož kytaristé LaResistans a York pochází přímo ze Znojma, tak hráli doma. Tím pádem jsme měli podporu jejich rodiny a kamarádů. Opět skvělá atmosféra, skvělý zvuk a krásný podzimní večer. Děkujeme všem za účast a podporu, na Znojmo budeme dlouho vzpomínat.


 

Pátek 6.2.2022, 18:00
Univerzita J.E.Purkyně, Ústí nad Labem

ERELEY

Tak po dlouhé době přišla skvělá akce, kdy jsme hráli na studentském majálesu. Představa, že hrajeme pro mladé dívenky, budoucí učitelky, byl docela šílená, ale o to překvapivější byly jejich reakce přímo na koncertě. Opravdu skvělá akce, kdy byl nadšen i samotný děkan univerzity. Takovou atmosféru jsme rozhodně nečekali a zřejmě jsme z některých studentek udělali metalistky :-)


Sobota 13.11.2021, 20:00
RC Nordbayern, Selb, Německo

ERELEY, GENERATION STEEL, REBELLION

Týden po moravské anabázi nás čekal opravdový vrchol roku !!!
Po roce jsme se vrátili do německého Selbu, kde nás opět velmi mile a příjemně přivítala již řada fanoušků a obdivovatelů, kteří si naši účast vlastně vyžádali, a to jako hodně potěší.
Situace s covidem byla ale stále napjatá a tak jsme museli před odjezdem ještě na testování. Němečtí Generation Steel nakonec účast odřekli úplně, což mrzelo.
Německo nás opět nezklamalo....vše dokonale a do puntíku připravené, vše na minutu přesné, plný dům příjemných, usměvavých, pozitivních lidiček, kterým byl v té chvíli nějaký coviďák zjevně šumák - oni si přišli užít show, a taky si ji sakra užili !!!
Nestává se asi často, aby support kapela přidávala, ale nám se to, i napodruhé, zase podařilo.
Ten večer nám to hrálo fakt neskutečně, jako nikdy předtím. No aby ne, když tě ty lidi tlačí a jdou s tebou.
Po nás vystoupila hlavní kapela - REBELLION a jedním slovem: excelentní !
Hrají přes 20 let, mají přes 10 CD-ček a jsou to fakt profíci, kteří sakra umí.
Jednoznačně nejlepší banda se kterou jsme zatím hráli.
A navíc...fakt skvělí lidé, velmi přátelští, pozitivní...no kecali bychom snad hodiny, kdyby byl prostor.
Na závěr: Velké poděkování pořadateli !!! Alex Prechtl je profesionál na 100%.
Děkujeme Rebellion, jste super a rádi vás zase potkáme !
Děkujeme všem fans, byli jste úžasní a rádi se budeme vracet !
Děkujeme zvukaři, bylo to pekelný !


 

 

Sobota 6.11.2021, 20:00
DARKSIDE OF MORAVIA, Boomerang Hluboké Mašůvky

EMBRACE THE DARKNESS, ERELEY

Druhý den, ve Znojmě, se pořadí kapel prohodilo, ale pachuť z předešlého dne neodešla, protože i na Znojemsku řádil strašák covidí a do Boomu dorazila jen hrstka odvážných. Těm se však sluší poděkovat, protože fans vytvořili dobrou atmosféru a tak se hrálo vcelku dost s chutí.
Velké poděkování pak patří majiteli a kamarádovi, kterým je Petr Salát. Vše bylo skvěle připraveni a zázemí nemělo chybku. Díky !!!
No, z Moravy jsme odjížděli se smíšenými pocity, ale jedno je jisté: kvalitním pitným režimem jsme vypláchli všechny nepotřebné mozkové buňky !


Pátek 5.11.2021, 20:00
DARKSIDE OF MORAVIA, Melodka, Brno

ERELEY, EMBRACE THE DARKNESS

Společný dvojkoncert s kamarády z E.T.D. jsem zahájili v moravské metropoli, v Brně, na Melodce.
Zhodnocení je krátké - nic moc.
V této chvíli řádil virus covidus, byla řada přísných opatření a navíc chodili hygienické kontroly, takže většina lidiček zůstala v klidu svého domova a na Melodku dorazili jen ti odvážní rebelové.
Rádi jsme navštívili Brno a snad příště už to bude na plné kule.


Sobota 24.7.2021. 18:30
Kemp Na Koupališti, Bezdružice - Křivce

ERELEY, ALKEHOL

Tak tohle byla opravdu rychlovka. Pořadateli, na poslední chvíli, vypadla předkapela a tak nás oslovil nejspíše proto, že jsme byli blízko.
V životě by nás nenapadlo, že budeme hrát pře kapelou ALKEHOL, která je od nás stylově "na hony" vzdálena. No, opět platilo: nikdy neříkej nikdy.
Šílené bylo ale hlavně to, že jsme měli necelé dvě hodiny na přesun a následný koncert v Karlových Varech.
Samotný koncert byl docela vopruz. Fans kapely Alkehol na nás koukali jak na mimozemšťany, samotní Alkehol koukali taky vcelku vyděšeně, zvukař ten den fakt neměl svůj den..., ale my jsmi užili premiéru Willyho za škopkama, a to bylo hlavní. A pak už jen rychle sbalit, naložit a hurá smě Vary.

Sobota 24.7.2021, 22:00
Čankov - Karlovy Vary

JAZZBOOSTER, PRAGUE CONSPIRACY, ERELEY

Fesťák v Čankově už byl v plném proudu a zatímco v Bezdružicích panovala nuda, v Čankově to vřelo, jak na Wackenu. Pořadatelé skvělí - hned jsme dostali jídlo, pití a ještě jsme stihli shlédnout skvělé vystoupení fakt hodněš dobré kapely - Prague Conspiracy. Naším terčem byla jejich krásná zpěvačka, ale co je hlavní...oni fakt hráli suprově a šlapalo jim to.
No a pak jsme spustili Diablerii a bylo to fakt pekelný. Zvuk byl dokonalý, podium se pod námi třáslo, lidičky byli fantastický, a tak došlo i na přídavky. Super akce !!!
Děkujeme, děkujeme...


Sobota 22.2.2020, 19:30
NORDBAYERN MUSIC CLUB, Selb, Německo
ERELEY, DREAMS IN FRAGMENTS (Švýcarsko), SPITEFUEL (Němeko)

První koncert v roce 20 a k tomu s opravdu mimořádným datumem :-)
S jistotou lze říci, že to byl zatím nejpodařenější koncert v historii kapely, a to po všech stránkách. Ten zážizek byl natolik mimořádný, že sám El Presidento York o něm napsal rozsáhlý report:

"To chceš…samý šoky"

Je sobota, 22.2.2020, a my vyrážíme na první letošní koncert k sousedům do Germánie.
První šok nastal ve chvíli, kdy se zjistilo, že nemáme dodávku v potřebném pojízdném stavu. Naštěstí nás zachránil kamarád na telefonu a do Germany razíme stylově „Meďourem“.
Sotva jsme opustili Eger Stadt opřela se do našeho Sprintera vichřice mocné síly, že jsme museli málem vyvažovat. Jen tak letmo jsme minuli Františkovy Lázně, mihli se kolem rezervace Aš a než bys řekl švec byli jsme na germánském území…a přišel šok druhý, bo jsme i s navigací zabloudili už po 10km, takže do Selbu jsme přijeli po nějaké lesní cestě, kde potkáš akorát traktor, nebo zhulenou krávu. Ale přijeli jsme na minutu přesně…a to je, jak jistě víš, výsada králů.

Nordbayern Music Club je na samém okraji městečka Selb a dřívě to byla možná hájenka, nebo zahradní restaurace. Každopádně ideální místo, daleko od civilizace, takže tady se hlučnost neřeší. Sotva jsme se vysoukali z auta na cigáro, už se k nám přihnali členové kapel Spitefuel a Dreams in Fragments…a svět div se, po vřelém přivítání, nám odnosili komplet celou aparaturu…a to byl šok třetí a fakt neskutečnej.
Tedy faktem je, že jsme jim půjčili komplet bicí a kytarové bedny, což je pro mnohé tuzemské jakoby muzikanty, asi taky šok, že? (takže šok čtyři)

V Nordbayern nás přivítala pořadatelská rodina Prechtlů, všichni samý úsměv, všichni v naprosté pohodě: keine stress, keine problem…a už bylo kafčo na stole a družná debata. Klubík je to malinkej (cca do 150 lidí), ale fakt skvěle vybaven a připraven, včetně šatny, jídelny a toalet. Káva dobrá, pivo dobrý (Kulmbacher) a co Tě fakt zarazí: neskutečná ochota a neustálý úsměv, takže se každých 5 minut fackuješ, jestli to není sen…takže šok numero 5.

Zvukař Marco dokonale připraven a tak během pár minut mají zástupci Švýcarska – Dreams in Fragments nazvučeno….a tak jdeme zvučit my. A Marco má radost, protože komplet celý zvuk mu posíláme ze svého stage boxu a on nemusí nic přepojovat a je hned hotovo a je to sakra richtig.
Poslední jde zvučit hlavní kapela večera a to jsou domácí Spitefuel, a taky se s tím nepářou, za pár minutek už nás domácí volají do jídelny na večeři, což je v tuzemsku taky jev ne vždy samozřejmý a tak jej můžeme počítat jako další shoking, čili 6.
Vše běží přesně podle plánu a Velebnosti neuvěříš…na minutu!

Přesně v 19,30 se otvírají brány klubu a nás čeká další šok (číslo 7)…první vstupují naši čeští fans, dámy a páni, kteří neváhali a přijeli nás podpořit, ačkoli vstupné je 13 euráčů, což by u nás asi málokdo vysolil.
A opět se nám potvrdila ta německá disciplína, protože během 20 minut jsou všichni na značkách a je fakt plno, plno, plno. No, když zde narazíš na 15-letou slečnu, nepřekvapí tě to, ale když dorazí babičky v důchodovém věku a 70-letej dědouš, tak máš prostě bradu na zemi. A všichni jsou družní a v naprosté pohodě, že si užijí pěkný večer. Není zde jediného človíčka, který by se tvářil jako prdel.

Švýcaři Dreams in Fragments začali na vteřinu přesně, a byli výborní ! Zejména dáma u mikrofonu měla famózní formu. Kapela ale malinko dojela na zvuk kytary, protože kytarista měl Kemper Profiler přímo do P.A. systemu…a to fakt není v malém klubu dobrej nápad.
Tam Kemper neměl s našimi zesilovači a bednami od ESH Amplification žádnou šanci.
Lidičky si to od první chvíle naplno užívali, šli jak se říká s kapelou a marně by jsi v tom klubu hledal někoho se založenýma rukama, jak je u nás zvykem. (šok 8)

Pak jsme nastoupili my a také jsme začali na vteřinu přesně. No jako, když hraješ se Švýcarama, tak musíš být taky přesnej jak ty jejich hodinky, ne ?
Nebudeme se chválit, ale dali jsme to na 100% a ta odezva tomu taky odpovídala. Tohle prostě chceš, pro tohle to děláš. Byla to neskutečná čupakábra, adrenalin bublal a masili jsme je jak buldozer.
Jen pořád nechápeš: proč tady to sakra jde a 15km za hranicema je to o ničem ?

Závěr obstarali domácí Spitefuel, kteří hrají takový ten typický německý heavy metal, ale nutno dodat, ta kapela je dokonale sehraná a všichni odvedli excelentní výkon. Fakt výborní muzikanti. Jejich set ale byl dost dlouhý a tak ta energie postupně opadala.

Každopádně ten večer byl neskutečně fajn, všichni jsme si to užívali na max a všichni s úsměvem.
Najednou si přeješ, aby to tak bylo stále…abys hrál pro lidi, kteří se na Tebe usmívají, jdou s Tebou a vyjadřují Ti obdiv, i když jsi z Koblihova.

Přeji ERELEY jediné: stále takové koncerty !!!

P.S. …a ještě to došokujeme:
Alexander Prechtl minimálně půl roku před touto akcí týden co týden zásoboval Facebook informacemi, postřehy ze života kapel…prostě staral se o propagaci. Je to machr a zejménu jemu patří velké poděkování.
Ten večer jsme prodali víc merche, než v ČR za rok.
Jo a honorář, který jsme dostali je v tuzemsku pro naprostou většinu taky fikcí


Úterý 30.4.2019, od 14,30
PÁLENÍ ČARODĚJNIC, Chodov

ERELEY

Město Chodov pořádalo celodenní akci "Pálení čarodějnic" a nám zbývá jediné: poděkovat za pozvání, za skvělou organizaci a za, opravdu,
skvělý zvuk. Původně se nám moc nechtělo...hrát odpoledne pro nemetalové publikum, ale o to větší bylo naše překvapení, že místní naše music zaujala natolik,
že jsme dokonce přidávali. ERELEY prostě svědčí venkovní akce, velká stage a pořádný výkon P.A.Systemu.
Děkujeme.


Sobota 27.4.2019, od 20 hodin
ROCK NIGHT, Jazz Rock II., Cheb

ERELEY, MEANWHILE IN SPACE (alternative metal, Brno), Until The End (alternative metal, Plzeň)

Po nedlouhé době opět v Chebu, tentokrát v příjemném klubíku JAZZ ROCK II Na Skalce.
Kupodivu dorazilo dost lidiček a přijely skvělé, mladé kapely, ze kterých energie sršela na všechny strany, takže celý večer měl úžasný spád.
Zvuk skvělý, fans taky...takže spokojenost veliká.


Sobota 17.11.2018, od 20 hodin
KD Svoboda Cheb
25. výročí BLACKMAILERS !!!!

ERELEY, TITANIC, BLACKMAILERS

Tak Blackmailers slavili své čtvrtstoletí, a že jim to teda hrálo !!! Také podpora chebských fans byla velká, klubík ve Svobodě byl natřískaný.
Celý koncert otvírala brněnská legenda TITANIC a pánové prostě umí, klobouček až na zem !!!
Pak to sešrotovali Blackmailers "Jedeme v tanku, žijeme v punku" a na závěr jsme spustili Diablerii.
Velké poděkování patří vůdci Blackmailers Šmejkymu, protože celou akci organizoval a fakt skvěle !
Poprvé jsme hráli v domovském Chebu a velmi příjemně nás překvapilo množství kladných ohlasů. Děkujeme !!!


Pátek 19.10.2018, od 19 hodin
ROCK NIGHT, Mariánské Lázně

ERELEY, BLACKMAILERS, DOGA

Skvělá akce v zaplněném klubu Na Dvorku, v Mariánkách. Hráli jsme tam poprvé a doufáme, že ne naposled. Fakt dobrej klubík v centru města. Krásný setkání s ostatníma kapelama, skvělej zvuk, výborný občerstvení (díky Šmejky).


Pátek 17.8.2018, 15,00 start
ROCK FEST Vintířov

KRUCIPUSK, COCOTTE MINUTE, ERELEY, HAND GRENADE, DIRTY WAY, TAJFUN, SHOE CUT
(Info: www.rockfestival.cz)

Vintířov je taková malá vesnice u Sokolova, ale mají skvělý stadion, kde se RockFest konal. A taky mají sakra dobré pořadatele, protože vše bylo připraveno a vládla pohoda. Děkujeme také fans, kteří nás přijeli podpořit ! Poprvé jsme hráli v nové kompletní sestavě a jedno je tutovka: pánové Marty (bicí) a Honzino (bass) to zvládli hodně dobře, což je velký příslib do dnů příštích. Čupakábra !!!


Sobota 21.7.2018, od 17 hodin
Festival Na Zámku, Toužim

FATA MORGANA (horror metal, Plzeň), ERELEY, HIBERNATUS (hardrock, metal, Chomutov), WIZARD INFERNAL (black metal, Světlá n.Sáz.)

Po dlouhé době, způsobené dalšími personálními změnami, nás pozval Radek Kalinič, a tímto ještě jednou děkujeme, za skvělý festival v Toužimi...prostředí rozpadajícího se zámku bylo opravdu magické. Tento fest jsme odehráli pouze ve trojici, kdy nás doplnil maestro Petr Haty Hataš, který těm škopkům opravdu vládne pevnou rukou. A také jemu tímto moc děkujeme, že si našel čas a dorazil až z Prahy. Se zvukaři to byl trochu boj, ale "Diablerii" jsme vystřihli opravdu v náramné pohodě. Díky všem fans, byli skvělí.


Sobota 12.8.2017
LETNÍ ROCKOVÁ NOC Pot-Rock VIII. - Open Air Fest
SKIPOT Skiareál Potůčky

Dále: Bethrayer, The Swith, Fall a Prey, Štáb ZS-CO, Root, Free Fall, XIII.století.

V malebné horské vísce Potůčky, přímo na sjezdovce se odehrál další ročník PotRocku a před pořadateli se sluší smeknout...vše bylo jedním slovem: super !!! Po letech jsme se zase potkali s brněnskými mágy ROOT a se spoustou kámošů a zajímavých lidiček. Manažerka Veronika fotila jak kulomet a tak jsme hráli jak o život...a byla radost v Potůčkách hrát. Děkujeme také panu zvukaři. Celkově pohoda, pohoděnka, pohoda a rádi se budeme do Krušných hor vracet.


Sobota 29.7.2017
MOTOSRAZ
Studánka u Aše

Dále: HEJTMAN - dirty rock´n´roll

Tak poprvé se Ereley představili i drsoňům motorkářům a byla to skvělá akce. Celým areálem jakoby se prolínala pozitivní energie, všichni s úsměvem, v naprostém klídku...keine stress, ale pohoděnka. Mezi vystoupeními kapel probíhaly soutěže (tam se Ereley moc nepředvedli a skončili v poli poražených) a extrémní ukázky kaskadérství na motorkách. Hlavně York byl ve svém živlu, protože všude kolem byly zaparkovány nádherné stroje. A koncert samotný se také vydařil, takže všem moc díky, díky, díky.


Sobota 27.5.2017, 20 hodin
DIABLERIE na Moravě
Music Club M13, Brno

Dále: CKB (metal - Brno)

Tak do Brna bylo hódně daleko...a vedro nesnesitelný. Ale večer v suprovým klubu M13 byl skvělý, protože Ereley se po dlouhé době potkali s kámošema CKB, kteří v nové sestavě zahráli nový program a byla to zdařilá premiéra. Gratulace !!! Do M13 také zavítal maestro fotograf Ruda Jedlička a tento moravské ogar fakt umíííí, tak mrkněte do Fotogalerie. Rudo, dííííky. A aby toho nebylo málo, tak až z Třebíče dorazil maestro Petr Pokorný, což je asi nejlepší borec, kterej dělá airbrush !!! A setkání po mnoha letech bylo moc fajn. Peťo díky, že jsi našel čas ! 


Sobota 13.5.2017, 20 hodin
"DIABLERIE"
Cihellna Aš

Dále: ETERNAL FIRE (punk rock - Sokolov)

Ereley poprvé v Aši !!! 
Pohodový večer v malinkém klubíku CIHELLNA zahájili sokolovští ETERNAL FIRE a především frontman Raduz pěkně naladil všechny fans a tak byla suprová atmoška. Eternalové zahráli opravdu s chutí, s nasazením a kvalitně. ERELEY pa, po delších přípravách, spustili své Ďábelství...a to se místním fans hodně líbilo, takže krátce: další skvělý koncert. Také tímto děkujeme Dominikovi Erbanovi za pomoc a zejména pak za skvělé fotos !!!! Díky, díky, díky..


Sobota 6.5.2017, 20 hodin
HEAVY NIGHT
Music Club Alfa, Sokolov

Dále: COLP - metalcore, České Budějovice, BELTAINE - Pagan-Doom-Death, Plzeň

Super sestava kapel, super moderní klub Alfa, super zázemí, super skvělý zvuk, video, mlha, zvukař....všechno super...až na to, že 3/4 Ereley naháněla sračka bičovka, všichni byli ve sracím deliriu a únava se dala krájet motorovou pilou :-) Zvuk byl opravdu excelentní, ale bohužel, tak jak už to v Sokolově bývá...nedošli lidičky. Celkem se v nádherném klubíku "těsnalo" max 30 lidí, což je docela trágoša na tak velké město.Ale akce na "jedničku" !!! (v sekci Video je pěkný videozáznam z části koncertu Ereley)


Pátek 5.5.2017, 20 hodin
RC Velbloud, České Budějovice

Dále: COLP, ELYSIUM

Tak, téměř po deseti měsících opět na podiu. S novými tvářemi v kapele: seňorita Maya Chiquita u kláves a seňor Rendy El Decibel s basou na krku...a s novým programem "DIABLERIE". A křest to byl famozní, protože hrát s kapelami kalibru COLP a Elysium...to je záruka kvality. Navíc v českobudějovickém Velbloudovi hrají Ereley moc rádi :-) Byla to náročná akce...spát se šlo cca v 5 hodin ráno a pár hodinách spánku už se Ereley a Colp přesouvali na další štaci...do Sokolova.


Sobota 24.9. 2016, 20 hodin
Rock Pub M13

Brno
Zrušeno.
Z důvodu personálních změn jsme byli nuceni tento koncert zrušit, ale už nyní můžeme slíbit, že do M13 rádi přijedeme...jen co budeme v plné síle. 


Sobota 9.7.2016, 20 hodin
NovoBranický Open Air Fest

Nové Bránice
Dále: CKB (Brno)

Asi 70 lidiček si našlo cestu na hřiště v Nových Bránicích, kde se poprvé představil kamion Mobydick v rámci turné "Proměny života", které se zapálenými lidmi kolem kapely CKB celé šéfuje Česlav Koryčan. Ereley odehráli, se zapadajícím Sluncem fakt hodně dobře a tak si i fans užívali. Byla to maňána, pohoděnka a spousta skvělých lidí kolem...no, na Moravě to snad ani jinak nejde :-) Všem patří velký dík a palec hore !


Sobota 2.7. 2016, 15 hodin
ROCK CHODOV 2016

Areál restaurace Oáza Chodov
Dále:WWW Neurobeat (Praha), Unaffected Evolution (Česká Lípa), MBTF (Ledce), Čistírna pokaždé jinak (Teplice),
Dovolený napětí (Pozorka), BBYB, Killchain (SK - Košice)

Tak ani v Chodově nebylo počasí ideální, ani náhodou. Ereley hráli hned v úvodu a hned po jejich vystoupení se strhla docela průtrž mračen. Na podiu se s námi objevila rusovlasá fanynka s nafukovací kytarou a The Glue jí šlo opravdu dobře :-) Tahle mladá slečna se takto objevila i na podiu loňského MetalFestu v Plzni.
...no byla sranda a bylo fajn.


Sobota 4.6. 2016, od 17 hodin
ROCK BEACH Sokolov

Koupaliště Michal
Dále vystoupí:Walda Gang (hardcore country, Praha), Fast Food Orchestra (ska - reggae, Praha), Prague Conspiracy (rock, Praha)

Počasí nebylo otevírání koupaliště Michal zrovna nakloněno a tak celý den byl ve znamení bouřek. To se také podepsalo na návštěvnosti. Ale Ereley prostě velká stage sluší :-), koncert byl skvělý a v naprosté pohodě. Velký dík patří zvukaři za skvělý zvuk a Radúzovi z Ethernal Fire za skvělé pořadatelství.


Pátek 20.5. 2016, od 20 hodin
MUSIC SKLEP
Spálené Poříčí (Czech)
Host: La Resistans (covery Pink Floyd, Anathema, Radiohead..v akustické verzi)

Tak lidičkám se do Sklepa jaksi taksi nechtělo, ale koncert byl super. Děkujeme pořadatelům a hlavně zvukaři. Premiéru si odbyl bicmen Patrik a vedl si znamenitě, byla to prostě radost :-)


Sobota 9.4.2016, od 20 hodin
Rock Club Boomerang, Hluboké Mašůvky u Znojma
Host: COLP (metalcore / České Budějovice)

Bohužel, amigos COLP do Znojma nemohli, ze zdravotních důvodů, dorazit a tak se úvodu koncertu zhostil, a výborně, La Resistans se svým akustickým programem. Písně od Beatles, Pink Floyd, Radiohead, Anathema a Simon and Garfunkel odzpíval opravdu famózně....sombrero až na zem.
Démoni Ereley pak přes hodinu rozdávali čupakábru...a byla to fakt skvělá akce. Děkujeme Petrovi, Jiřímu za super podmínky, zvukaři za skvělý zvuk...děkujeme všem za tu pohodu, tam u nás doma...ve Znojmě :-)


Sobota 2.4.2016, od 20 hodin
Rock Club Irská, 
Karlovy Vary
Host: La Resistans

Skvělý koncert, skvělý zvuk, skvělí pořadatelé, skvělí fans !

Pár slov dodal El Presidento York:
"Překvapením pro mne je, že v západních Čechách jsem očekával větší zájem o tvrdou music. Ale moc to neřešíme, protože, a to mne těší, my hrajeme na 100 a více procent, ať je tam tisíc fans, nebo i jen jeden jediný. Je velmi příjemné, jak nám narůstají řady fans z metalových kruhů....kapela je táhne a naše music se jim líbí. Ovšem nejvíc si cením toho, když za námi po koncertě přijdou lidé se slovy: absolutně metal neposlouchám, ale ode dnešního večera to neplatí, protože vaše hudba je úžasná. To mne fakt dostává, takže všem fans z KV velké díky. Zůstávejte s námi"


Sobota 12.3.2016, od 18 hodin
Rock Club Mersey, 
Brno
Koncert vítězů SPARK FRESH BLOOD 2015
SIGNUM REGIS, ERELEY, MISTY WAYS a host: EPONINE

Supeeeer akce. Není k tomu co dodat, protože zde je podrobně napsaný, výstižný a obsáhlý report z OBSCURO.CZ:
http://obscuro.cz/spark-fresh-blood-koncert-vitezu/


Sobota 27.2. 2016, od 21 hodin
Rock Music Club Keiserkeller, Bernkastel - Kues, Germany

Support: Strings "N" Stories (D)

Opravdu krátký, ale velmi výstižný koment napsal frontman, maestro LaResistans 

 

V sobotu 27.2.2016 se démonní smečka ERELEY vydala směrem na západ do rockového klubu Keiserkeller v německém (nutno podotknout nádherném) městečku Bernkastel-Kues, pouhých 453km od Chebu. 
Cesta se poněkud protáhla, nabrali jsme skoro hodinové zpoždění a tak se zbytek dne odvíjel trochu hekticky. První zastávka nevedla rovnou do klubu, předtím jsme se ještě seznámili s Ninou a Helmutem, vlastníky klubu. U nich jsme pak i spali. Jsou to skvělí lidé a jsme rádi, že jsem je poznali. Doma žijí společně se 2 psy velikosti XXL a také s párem koček (teké velikosti XXL), provozují úspěšný (rozumněj "bylo tam plno a bejvá skoro vždy") rockový klub, kde hrají kapely, pouští se hudba, nádherný prostředí.. Říkám si, že tenhle příběh je fakt šťastnej. A umím si představit, že bych se k něčemu podobnému taky rád dopracoval.
Ale teď není čas, je třeba nahánět Čupakábru

Oficiálně se klub otvíral až v 9 hodin večer, což u nás nebývá až tak zvykem. Tím spíš, že by samotný koncert začínal až v 10 hodin, ale co naplat, v 10 hodin večer byl klub narvaný k prasknutí a nastal čas pro první kapelu večera, rock´n´rollové Strings´n ´Roses, kteří mě dostali. 
Jejich hudba není zrovna to, co si doma pouštím, ale jejich vystoupení mělo energii a songy (i když spousta byly známé převzaté a upravené písně) měly drive. Navíc jsme s kapelou mluvili už před vystoupením a všichni byli velmi příjemní, ochotní a tak vůbec, trošku jinej styl. 
Po jejich vystoupení následovalo vyhlášení tomboly, která byla součástí akce (akci pořádaly místní studentky střední ekonomické školy, jako projekt k maturitě). Výherci dostali k zahnání žízně "jágrmajstra" a poté se ještě konala společná gratulace k narozeninám jedné z přítomných slečen. Poté přišlo na řadu vystoupení LR. Nejoblíbenější skladby na akustiku, jen delay a looper. Wish you were here jsme si střihli společně s frontmanem kapely Strings´n´Stories, Morganem. Kromě Pink Floyd zazněly i cover verze Anathemy, Radiohead, Beatles, Simon & Garfunkel. 
Mezitím už se ale v zákulisí chystala démoní bojová jednotka Ereley.
Za svitu zelených světel jsme nastoupili a spustili The Glue. Koncert jsme odehráli bez větších potíží (až na ty baterky, viď BirkOFF)
Lidi nejvíc pařili na Sonne, což jsme tak něják čekali. Vzhledem k tomu, že jsme začínali někdy po půlnoci, bylo už i publikum v poněkud podroušenějším stavu a prořídlejším stavu, ale i tak jsme si vystoupení užili a děkujeme všem lidem, kteří si našli na koncert cestu a zůstali s náma až do rána.
Po našem vystoupení ještě chvíli probíhala rockotéka, kde zbylá audience ještě chvíli lítala po parketu. Do postele jsme se dostali někdy před 6. hodinou ráno a těsně po 11. vstávačky, kafe a cígo a hurá zpět směr Cheb. 
Co mě překvapilo, byli lidé, kteří se akce zúčastnili. 
Jejich přístup a profesionalita. Tímto bych ještě jednou rád jmenovitě poděkoval Helmutovi a Nině za pozvání, ubytování, skvělý jídlo a vůbec celý sraní se s náma, (byla to skvělá akce a těšíme se na další), Tamaře, která byla za barem, že v horkých chvílích zvládla zachovat chladnou hlavu a když bylo třeba světlo v autě, neváhala mi půjčit svůj iPhone6, jako bych byl její známej celej život.... 
Nezapomenu taky na to, jak banda mladejch lidí v 5 ráno pomáhá barmance uklidit celej lokál, těm lidem taky patří díky, už jenom za to, že ji v tom nenechali samotnou. Nakonec děkuju všem lidem, co se akce zúčastnili, bylo to super a hlavně, byla to Čupakábra


Sobota 21.11.2015, od 20 hodin
Kinokavárna Alfa, Sokolov

FINÁLE soutěže Karlovarská rocková mapa 
Dále: END OF SCREAM, GLAJSTR DUO a NIK

Finále KVRM proběhlo hladce v komorní atmosféře, neboť návštěvnost byla velmi slabá. Oživení přinesli až Ereley, jako poslední kapela večera. Bohužel, kapela se musela doslova pobít se všemi těžkostmi s ozvučením. Nejprve musela vypnout in eary (bezdrátový odposlech) a jednu skladbu dokonce zahrát bez podkladů, protože digitální aparatura zvukaře si postavila hlavu a s vysílačkami kapely nebyla kamarád. Ereley vyhráli Cenu diváků, ale pocity byly nasrané :-)


Pátek 30.10.2015, od 20 hodin
Velbloud Music Bar, České Budějovice

FINÁLE soutěže SPARK FRESH BLOOD
Dále: EPONINE (Brno) a TEZAURA (Brno)

Druhý koncert a hned, opravdu, velké sousto ! Ereley prošli sítem soutěže Spark Fresh Blood a ze 400 kapel se dostali až do finále. Výborná atmosféra v českobudějovickém klubu Velbloud, výborný zvuk...a výborný výkon kapely !!! Soutěž čekají ještě tři finálové večery a pak budou vyhlášeni vítězové, tak držte palce, Ereley vykročili správným směrem


Pátek 23.10.2015, od 20 hodin
Kinokavárna ALFA, Sokolov

Hosté: LIBERATE (Sokolov), END OF SCREAM (Hazlov)

První koncert ! A skvělý ! Do Alfy se sešlo asi 50 lidiček, kteří vytvořili opravdu parádní atmosféru, takže se hrálo parádně. Večer odstartovali nakonec End of Scream, protože místní Liberate nemohli, ze zdravotních důvodů, vystoupit, a jejich set, postavený na dvojici houslistů rychle rozhýbal sál.
Ereley pak ve své premiéře předvedli téměř 90 minutovou show a ukázali, že mají vysoké ambice. To si ještě dovolili kulturní vsuvku, kdy Maya zazpívala skladbu The Whisperer. Povedená premiéra !

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.